Catalogusnummer: 3002
China, bronzen handwarmer of wierookbrander, 19e eeuw,

het ajour deksel met twee vogels. Gemerkt met archaisch zegelmerk

9 x 6 cm.

Taxatie: € 100 - € 200
Hamerprijs: