Gouden tabaksdoos met parelmoeren deksel en zijkanten, 18e eeuw,
langwerpig met afgeschuinde zijden, deksel met voorstelling rustende herder met putto en verkondigingsengel, de voor en achterzijde met gelijke scenes, geen keuren aangetroffen, goud 20 krt,
Taxatie: € 800 - € 1.200
Huidig bod: € 2.200
Hamerprijs: € 2.200