020-6220447
info@dezwaan.nl
Login
Mijn account
Registreren
english
Kopen
Verkopen
Online catalogus
Over ons
Contact
<
>
5e zitting - Donderdag 2 mei 10.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Terug naar het overzicht
Catalogusnummer: 6202
Riethof (20e eeuw)
Polderlandschap met koeien langs de waterkant
doek, 30 x 40 cm.
[1]
Taxatie: € 30 - € 60
Huidig bod: € 60
Hamerprijs: € 60
Hamerprijs:
€ 60
Overboden