5e zitting - Donderdag 2 mei 10.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Jan van Laar (1886-1952)
Kolkkade met spoorwegbrug en Laurenskerk, Rotterdam
doek, gesign. r.o., 40 x 60 cm.
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 60
Hamerprijs: € 60
Overboden