5e zitting - Donderdag 2 mei 10.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Willem Molin (1895-1959)
doek, gesign. r.o., 100 x 84 cm.
Uit de nalatenschap van Clemens Merkelbach van Enkhuizen
Taxatie: € 100 - € 200
:
Hamerprijs:
Overboden