Chris Beekman (1887-1964)
houtskool, pastel en aquarel, gesign. l.o., tent.: Stedelijk Museum Amsterdam, De Brug, 1940, 30 x 38 cm.
Taxatie: € 700 - € 900
Hamerprijs: