5e zitting - Donderdag 2 mei 10.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 6072
update-catalogue
Willem Bastiaan Tholen (1860-1931)

Havengezicht

houtskool, gesign. r.o., 22 x 30 cm.

[1]

Taxatie: € 150 - € 250
:
Hamerprijs:

outbid-warning
Overboden

Bied
Totaal incl. kosten: €