15e zitting - Woensdag 8 mei 19:00 uur: 2550-2734 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Plateelbakkerij Zuid-Holland N.V., oranje geglazuurd aardewerk sculptuur 'Olifant', ontwerp Chris van der Hoef, 1928;
Onderzijde gemerkt Plazuid Gouda Holland, zijkant met monogram. (chipje hoek onderzijde).
Taxatie: € 300 - € 500
:
Hamerprijs:
Overboden