15e zitting - Woensdag 8 mei 19:00 uur: 2550-2734 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Frits Sieger [1893-1990], gipsen sculptuur mannenkop, circa 1930
Staande op gezwart houten sokkel.
Herkomst: collectie Willem Hoogendijk, Utrecht
Taxatie: € 100 - € 200
:
Hamerprijs:
Overboden