Catalogusnummer: 2156
Duitsland, messing telescoop, eind 19e eeuw

Uitgevoerd met rack and pinion mechanisme, contragewicht. Staande op Ijzeren driepoor. In originele kist. Mogelijk fabrikaat Merz München.

l. 68 cm, h. 65 cm

Herkomst: collectie Willem Hoogendijk, Utrecht

Taxatie: € 300 - € 500
Huidig bod: € 400
Hamerprijs: € 400

Hamerprijs: € 400