Duitsland, messing telescoop, eind 19e eeuw
Uitgevoerd met rack and pinion mechanisme, contragewicht. Staande op Ijzeren driepoor. In originele kist. Mogelijk fabrikaat Merz München.
Herkomst: collectie Willem Hoogendijk, Utrecht
Estimate: € 300 - € 500
Current bid: € 400
Hammer Price: € 400