Catalogue number: 2156
Duitsland, messing telescoop, eind 19e eeuw

Uitgevoerd met rack and pinion mechanisme, contragewicht. Staande op Ijzeren driepoor. In originele kist. Mogelijk fabrikaat Merz München.

l. 68 cm, h. 65 cm

Herkomst: collectie Willem Hoogendijk, Utrecht

Estimate: € 300 - € 500
Current bid: € 400
Hammer Price: € 400

Hammer price: € 400