15e zitting - Dinsdag 12 november 13:00 uur: 1000-1174 - Pleet en galanteriën
China, stilleven, olie op doek, 20e eeuw;
Chinese blauw-wit porseleinen vazen, potjes en ruan op een altaartafel. Gesigneerd Shi Mo
Taxatie: € 200 - € 300
Huidig bod: € 150
Hamerprijs: € 150