6e zitting - Donderdag 2 mei 14.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Verkocht
Catalogusnummer: 6561
update-catalogue
Omgeving van Pyke Koch

Portret

doek, 51 x 36 cm.

Herkomst: collectie Willem Hoogendijk, Utrecht

[1]

Taxatie: € 300 - € 600
Huidig bod: € 300
Hamerprijs: € 300

Hamerprijs: € 300

outbid-warning
Overboden