15e zitting - Dinsdag 12 november 13:00 uur: 1000-1174 - Pleet en galanteriën
China, twee houten kastpanelen, ca. 1900,
met gestoken reliëf voorstelling van figuren in interieur, deel verguld
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 50
Hamerprijs: € 50