15e zitting - Woensdag 8 mei 19:00 uur: 2550-2734 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Catalogusnummer: 2625
update-catalogue
N.V. Haagsche Plateelfabriek Rozenburg, paar eierschaal porseleinen vaasjes, schilder Sam Schellink, 1905.

Uitgevoerd met beschilderd decor van chrysanten (beide vaasjes met beschadigingen)

h. 9,5 cm.

[2]

Taxatie: € 500 - € 800
:
Hamerprijs:

outbid-warning
Overboden

Bied
Totaal incl. kosten: €