15e zitting - Woensdag 8 mei 19:00 uur: 2550-2734 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
N.V. Haagsche Plateelfabriek Rozenburg, paar eierschaal porseleinen vaasjes, schilder Sam Schellink, 1905.
Uitgevoerd met beschilderd decor van chrysanten (beide vaasjes met beschadigingen)
Taxatie: € 500 - € 800
:
Hamerprijs:
Overboden