15e zitting - Woensdag 8 mei 19:00 uur: 2550-2734 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
N.V. Haagsche Plateelfabriek Rozenburg, aardewerk sierschotel, 1907.
Uitgevoerd met beschilderde polychroom decoratie van goudfazant. Schilder H.G.A. Huyvenaar. (fritting aan de rand)
Taxatie: € 300 - € 500
:
Hamerprijs:
Overboden