2e zitting - Woensdag 1 mei 10.00 uur: 0001-0498- Juwelen
Catalogusnummer: 37
14 kt. Goud met zilveren broche, 19e eeuw.

In de vorm van een bloemtak met knoppen en centraal een bloeiende wilde roos. Volledig bezet met roosgeslepen diamant. Aan de onderzijde, los bungelend, een peervormige roos. Diameter centrale roos ca. 6 mm, de peervormige ca. 7 x b. 5,3 mm. Meesterteken Gebroeders Schophuijsen, Amsterdam 1860-1879

bruto 22,7 gr., h. 41 x b. 52 mm

14 k. Gold with silver brooch, 19th century. In the shape of a flower branch with buds and a blooming wild rose in the center. Fully set with rose-cut diamonds. At the bottom, dangling loosely, a pear-shaped rose. Diameter central rose approx. 6 mm, the pear-shaped approx. 7 x b. 5.3mm. Maker mark Schophuijsen brothers, Amsterdam 1860-1879

Taxatie: € 800 - € 1.200
Hamerprijs: