2e zitting - Woensdag 1 mei 10.00 uur: 0001-0498- Juwelen
Catalogusnummer: 32
14 kt. gouden demi - parure, 19e eeuw,

bestaande uit een armband, broche en een paar oorstekers. Allen met een decor van granaatappels in repousse. Gekeurd met wild zwijn keur voor buitenlandse en oude werken 1831-1893. De stekers van de oorbellen van later datum

bruto 44,1 gr.

[4]

14 k. gold demi-parure, 19th century, consisting of a bracelet, brooch and a pair of stud earrings. All with a decor of pomegranates in repousse. Marked with boar's head for imported items 1831-1893

Taxatie: € 1.500 - € 1.800
Hamerprijs: