Catalogusnummer: 3058
China, stenen buste van Guanyin, 20ste eeuw

versierd met een gestoken Boeddha figuur in de opgestoken haardracht. Met resten van pigment.

h. 38 cm.

Taxatie: € 200 - € 300
Huidig bod: € 100
Hamerprijs: € 100

Hamerprijs: € 100