China, stenen buste van Guanyin, 20ste eeuw
versierd met een gestoken Boeddha figuur in de opgestoken haardracht. Met resten van pigment.
Taxatie: € 200 - € 300
Huidig bod: € 100
Hamerprijs: € 100