2e zitting - Woensdag 1 mei 10.00 uur: 0001-0498- Juwelen
Catalogusnummer: 43
14 kt. Gouden broche, 19e eeuw.

Opgebouwd uit een cirkel en bezet met zwart email en een parel. De onderzijde met drie los bungelende pampels. Tin, email beschadigd

bruto 16,5 gr., h. 86 x 38 mm

14 k. gold brooch, 19th century. Made up of a circle and set with black enamel and a pearl. The bottom with three loosely dangling drops. Pewter, enamel damaged

Taxatie: € 500 - € 600
Hamerprijs: