2e zitting - Woensdag 1 mei 10.00 uur: 0001-0498- Juwelen
Catalogusnummer: 12
Een paar 18 kt. gouden trouwringen, 19e eeuw.

Beide met een decor van bloemen en ovaal cartouche, met achter glas, gevlochten haar. De binnenzijde met monogram en datum. Meesterteken Gerrit Verschuur, Amsterdam 1836 - 1848

bruto 4,3 gr., ringmt. 18,5 en 21

A pair of 18 k. gold wedding rings, 19th century. Both with a decor of flowers and oval cartouche, with braided hair behind glass. The inside with monogram and date. Master's mark Gerrit Verschuur, Amsterdam 1836 - 1848

Taxatie: € 200 - € 400
Hamerprijs: