3e zitting - Woensdag 1 mei 14.00 uur: 0001-0498- Juwelen
Catalogusnummer: 364
Een paar 14 kt. goud met zilveren oorhangers, 19e eeuw.

In de vorm van een bloem, bezet met roosgeslepen diamant. Meesterteken gebroeders Schophuijsen, Amsterdam, 1860-1879. Stenen missen. Hierbij een zilveren hanger, eveneens bezet met roosgeslepen diamant, aan een fijn collier.

bruto 19,9 gr.

[4]

A pair of 14 k. gold and silver earrings, 19th century. In the shape of a flower, set with rose-cut diamonds. Missing stones. A silver pendant, also set with rose-cut diamonds, on a fine necklace.

Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 300
Hamerprijs: € 300

Hamerprijs: € 300