Gouden armband, 19e eeuw,
opgebouwd uit diagonale schakels, repousse (beschadigingen, diverse reparaties) Hierbij een paar grote ronde gouden manchetknopen en diverse boordknopen
Gold bracelet, 19th century, made up of diagonal links, repousse (damage, various repairs). Herewith a pair of large round gold cufflinks and various collar buttons
Taxatie: € 600 - € 700
Huidig bod: € 825
Hamerprijs: € 825