4e zitting - Woensdag 1 mei 19.00 uur: 0001-0498- Juwelen
Catalogusnummer: 453
Gouden armband, 19e eeuw,

opgebouwd uit diagonale schakels, repousse (beschadigingen, diverse reparaties) Hierbij een paar grote ronde gouden manchetknopen en diverse boordknopen

bruto 47,0 gr.

[7]

Gold bracelet, 19th century, made up of diagonal links, repousse (damage, various repairs). Herewith a pair of large round gold cufflinks and various collar buttons

Taxatie: € 600 - € 700
Hamerprijs: