Frankrijk, met leer overtrokken juwelenkistje, 17e eeuw.
Uitgevoerd met koperen scharnieren, slotplaat, handvat en pootjes. Het leer versierd met een gelijkmatig patroon van sterren in vakwerk. (beschadigingen)
h. 11 cm, b. 14,5 cm, d. 10,5 cm.
Taxatie: € 200 - € 300
Huidig bod: € 400
Hamerprijs: € 400