China, paar porseleinen dekselkommen, 20e eeuw
met perzik als knop en famille rose decor van figuren. Gemerkt met gestempeld zegelmerk. Elk op houten voet
Taxatie: € 100 - € 150
Huidig bod: € 75
Hamerprijs: € 75