8e zitting - Vrijdag 3 mei 10:00 uur: 7500-7543 - Spiegels en lampen
Catalogusnummer: 7531
Paar groen glazen eierlampen, 19e eeuw,
beide met verguld gietijzeren duif
diam. 27 cm
Taxatie: € 500 - € 800
Huidig bod: € 800
Hamerprijs: € 800
Hamerprijs:
€ 800