18 kt. Gouden sleutelhorloge, 19e eeuw.
De achterzijde met bloemenmand en diepblauw guilloche email (beschadigd). Met witte wijzerplaat met Romeinse cijfers, en gouden binnendeksel aan een 14 kt. roodgouden horlogeketting waaraan een swivel cachet met intaglio van twee Griekse strijders en een onedele horloge sleutel.
bruto 47,6 gr., diam. 35,4 mm
18 k. Gold key watch, 19th century. The back with a basket of flowers and deep blue guilloche enamel (damaged), on a red gold watch chain with a swivel fob with intaglio of two Greek warriors and a base watch key
Taxatie: € 500 - € 600
Huidig bod: € 800
Hamerprijs: € 800