15e zitting - Woensdag 8 mei 19:00 uur: 2550-2734 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
N.V. Plateelbakkerij Zuid-Holland, divers glansplateel, circa 1910.
Bestaande uit twee puntvazen, twee schenkkannen en vaas. Allen uitgevoerd in polychroom geschilderde decoratie. (puntvaas met scheur)
Taxatie: € 100 - € 200
:
Hamerprijs:
Overboden