15e zitting - Dinsdag 12 november 13:00 uur: 1000-1174 - Pleet en galanteriën
Catalogusnummer: 1138
China, grijs Tao He stenen inktpot met deksel, 20e eeuw,
met gestoken draken. Geproduceerd in Lin Tao, Gansu Provincie.
l. 32 cm.
Taxatie: € 100 - € 200
Hamerprijs: