5e zitting - Donderdag 2 mei 10.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Onbekende kunstenaar, 20e eeuw, met signatuur A. Roelofs
Herkomst: collectie Willem Hoogendijk, Utrecht
Taxatie: € 200 - € 400
Hamerprijs: