Catalogusnummer: 8016
Mahoniehouten dressoir, Louis XVI,

met marmeren blad (besch.). In het getrapte front drie laden en twee deuren. De hoekstijlen versierd met verguld bronzen Ionisch-Korintische kapitelen. Het geheel met fijnhouten bieswerk en Japans Maki-e lakwerk panelen (rest.) (met restauraties)

br. 136, h. 91, d. 61 cm

Taxatie: € 800 - € 1.200
Huidig bod: € 1.300
Hamerprijs: € 1.300

Hamerprijs: € 1.300