15e zitting - Dinsdag 12 november 13:00 uur: 1000-1174 - Pleet en galanteriën
Ingelijste oosterse schildering, 20e eeuw
met voorstelling van opvliegende arend. Met tekst en zegel
Taxatie: € 250 - € 400
Huidig bod: € 250
Hamerprijs: € 250