Adriaan van 't Hoff (1893-1939)
Witte brug in een heuvellandschap (ca. 1920)
doek, gesign. r.o., 45 x 55 cm.
Herkomst: collectie Willem Hoogendijk, Utrecht
Estimate: € 200 - € 400
Current bid: € 180
Hammer Price: € 180