7e zitting - Donderdag 2 mei 18.30 uur: 6800-7079 - Modern and Contemporary Art
Henri ten Holt (1884-1968)
Stilleven met perziken en een terrine
doek, gesign. r.o., '42, 58 x 48 cm.
Herkomst: collectie Willem Hoogendijk, Utrecht
Estimate: € 200 - € 400
Current bid: € 280
Hammer Price: € 280