Henri ten Holt (1884-1968)
Stilleven met perziken en een terrine
doek, gesign. r.o., '42, 58 x 48 cm.
Herkomst: collectie Willem Hoogendijk, Utrecht
Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 280
Hamerprijs: € 280