Catalogusnummer: 2111
Duitsland, eikenhouten schilderskist belijmd met esdoornhout, 18e eeuw

De bolle deksel met centraal ingelegd cartouche. Het interieur blauw geschilderd, dubbele bodem. Zijkant met schuif waarachter geheime lade.

h. 15,5 b. 38 d. 25 cm

Taxatie: € 500 - € 800
Hamerprijs: