Duitsland, eikenhouten schilderskist belijmd met esdoornhout, 18e eeuw
De bolle deksel met centraal ingelegd cartouche. Het interieur blauw geschilderd, dubbele bodem. Zijkant met schuif waarachter geheime lade.
Taxatie: € 500 - € 800
Hamerprijs: