Oostenrijk, beschilderd vurenhouten tafelkabinet, 18/19e eeuw
Het front met acht laden waarboven polychrome schildering van springend hert, openslaande klep met ijzeren scharnieren. [restauraties en aanpassingen]
h. 33 cm b. 43 cm d. 30 cm
Taxatie: € 600 - € 1.000
Hamerprijs: