Catalogusnummer: 6563
Henri Marcette (1824-1890)

Boerderij in de sneeuw

paneel, gesign. l.o., 1876, 44 x 29 cm., lijst beschadigd

farmhouse in the snow, oil on panel, signed, 1876, frame damaged

Taxatie: € 200 - € 400
Hamerprijs: