Richard Mortensen (1910-1993)
Twee schetsen, samen ingelijst
tweemaal houtskool, één gesign. r.o., ca. 30 x 25 cm. per stuk
Herkomst: collectie Willem Hoogendijk, Utrecht
two charcoal sketches on a napkin, one signed, framed together, ca. 30 x 25 cm. each
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 90
Hamerprijs: € 90