Catalogusnummer: 6892
Richard Mortensen (1910-1993)

Twee schetsen, samen ingelijst

tweemaal houtskool, één gesign. r.o., ca. 30 x 25 cm. per stuk

Herkomst: collectie Willem Hoogendijk, Utrecht

two charcoal sketches on a napkin, one signed, framed together, ca. 30 x 25 cm. each

Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 90
Hamerprijs: € 90

Hamerprijs: € 90