7e zitting - Donderdag 2 mei 18.30 uur: 6800-7079 - Modern and Contemporary Art
Ramses Shaffy (1933-2009)
doek, gesign. r.o., '73, geschonken aan de barvrouw van Café de Engelbewaarder, Amsterdam, niet ingelijst, 60 x 50 cm.
Estimate: € 100 - € 200
Current bid: € 180
Hammer Price: € 180