Frans Meijers (1902-1986)
Atelier van de kunstenaar
doek, gesign. l.b., 60 x 50 cm.
Herkomst: collectie Willem Hoogendijk, Utrecht
Estimate: € 80 - € 120
Current bid: € 100
Hammer Price: € 100