Frans Meijers (1902-1986)
Atelier van de kunstenaar
doek, gesign. l.b., 60 x 50 cm.
Herkomst: collectie Willem Hoogendijk, Utrecht
Taxatie: € 80 - € 120
Huidig bod: € 100
Hamerprijs: € 100