5e zitting - Donderdag 2 mei 10.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Drie gravures, 18e eeuw, kaarten
Overijssel / Bentheim en Steinfurt / Holland en Westfriesland
45 x 57 cm. / 40 x 50 cm. / 40 x 50 cm.
Taxatie: € 200 - € 400
:
Hamerprijs:
Overboden