Toegeschreven aan Emile Alfred Dezaunay (1854-1938)
doek, gesign. l.o., 45 x 36 cm.
Herkomst: collectie Willem Hoogendijk, Utrecht
attributed to E.A. Dezaunay (1854-1938), oil on canvas, signed lower left
Estimate: € 200 - € 400
Current bid: € 100
Hammer Price: € 100