Richard Carniel (1868-1915)
inkt en aquarel, gesign. r.o., 46 x 19 cm.
Herkomst: collectie Willem Hoogendijk, Utrecht
Estimate: € 80 - € 120
Current bid: € 400
Hammer Price: € 400