5e zitting - Donderdag 2 mei 10.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Mogelijk van de hand van Cornelis de Grient (1691-1783)
inkttekening, verso annotatie C. de Grient, 14 x 21 cm.
Herkomst: collectie Willem Hoogendijk, Utrecht
Taxatie: € 100 - € 200
:
Hamerprijs:
Overboden