7e zitting - Donderdag 2 mei 18.30 uur: 6800-7079 - Modern and Contemporary Art
Friso ten Holt (1921-1997)
Interieur van de kunstenaar met fruit en bloemen op een tafel
aquarel, gesign. r.o., 67 x 50 cm.
Herkomst: collectie Willem Hoogendijk, Utrecht
Estimate: € 300 - € 500
Current bid: € 200
Hammer Price: € 200