Friso ten Holt (1921-1997)
Interieur van de kunstenaar met fruit en bloemen op een tafel
aquarel, gesign. r.o., 67 x 50 cm.
Herkomst: collectie Willem Hoogendijk, Utrecht
Taxatie: € 300 - € 500
Huidig bod: € 200
Hamerprijs: € 200