China, porseleinen puntfles 'tianquiping', 20e eeuw,
met gedrukt decor van perzikboom en vleermuizen. Gemerkt met rood gestempeld zegelmerk
Taxatie: € 100 - € 150
Huidig bod: € 160
Hamerprijs: € 160